O ośrodku
  Strona główna
  Organizacja Ośrodka
  Galeria
  Telefony, adresy ...
  Z życia WORD
  Prawo
Egzaminy
  Plac manewrowy
  Pojazdy
  Opłaty
  Zdawalność
  Skargi
  Wzorce pism
Szkolenia
  Rodzaje szkoleń
  Opłaty
  Terminy szkoleń
  Wzorce pism
  
BRD
  Bezpieczeństwo
  Regionalne centrum BRD
  Konkursy
  Wzorce pism
Linki
  Linki do stron

Strona główna WORD BIP
Szukaj
 
 

 Konkurs z dnia 2011.04.16 

<< powrót do konkursów

Eliminacje rejonowe Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego
przeprowadzone w siedzibie WORD w Płocku

W dniu 2011.04.16 w siedzibie WORD w Płocku zostały przeprowadzone eliminacje rejonowe Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego

Zawody składały się z dwóch części :

  • sprawdzenie wiedzy teoretycznej
  • sprawdzenie sprawności w pokonywaniu toru rowerowego oraz motorowerowego

Do zawodów przystąpili następujący zawodnicy z poszczególnych szkół, uzyskując z części teoretycznej ilość punktów:

  • Gostynińskie Centum Edukacyjne - LO w składzie:
    1. Ciesielski Damian : 15 pkt
    2. Pacholec Konrad : 17 pkt
    3. Prośniewski Dariusz : 17 pkt
  • Gostynińskie Centum Edukacyjne - T w składzie:
    1. Busler Damian : 17 pkt
    2. Felińczak Przemysław : 16 pkt
    3. Penkala Radosław : 17 pkt
  • Gostynińskie Centum Edukacyjne - ZSZ w składzie:
    1. Keplin Mateusz : 16 pkt
    2. Wiśniewski Dawid : 17 pkt
    3. Włodarczyk Mateusz : 17 pkt
  • Zespół Szkół im. J. Śniadeckiego w Wyszogrodzie w składzie:
    1. Łopatowski Radosław : 14 pkt
    2. Sobolewski Tomasz : 18 pkt
    3. Szymańczyk Wojciech : 14 pkt
  • Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Płocku w składzie:
    1. Dziubliński Łukasz : 16 pkt
    2. Lisiecki Sebastian : 17 pkt
    3. Stachowicz Krzysztof : 16 pkt

Część zręcznościowa była oceniana grupowo. Szkoły otrzymały następujące oceny:

  • Gostynińskie Centum Edukacyjne - LO : -61
  • Gostynińskie Centum Edukacyjne - T : -59
  • Gostynińskie Centum Edukacyjne - ZSZ : -55
  • Zespół Szkół im. J. Śniadeckiego w Wyszogrodzie : -61
  • Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Płocku : -58

Zmagania zawodników oceniała komisja w składzie:

  • Sędzia Główny : Kopczyński Zbigniew - Komenda Miejska Policji w Płocku
  • Sędzia : Kuśmierski Radosław - Komenda Miejska Policji w Płocku
  • Sędzia : Andrzejewski Sławomir - Fundacja poszkodowanych w wypadkach drogowych "Diament"
  • Sędzia : Wiśniewski Zbigniew - WORD Płock

Zwycięzcy zawodów:

  • Miejsce I Gostynińskie Centum Edukacyjne - ZSZ - łączna ilość punktów : -5
  • Miejsce II Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Płocku - łączna ilość punktów : -9
  • Miejsce III Gostynińskie Centum Edukacyjne - T - łączna ilość punktów : -9
  • Miejsce IV Gostynińskie Centum Edukacyjne - LO - łączna ilość punktów : -12
  • Miejsce V Zespół Szkół im. J. Śniadeckiego w Wyszogrodzie - łączna ilość punktów : -15

Z uwagi, że Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Płocku oraz Gostynińskie Centum Edukacyjne - T usyskały identyczną ilość punktów zorganizowano dadatkową konkurencję, która rozstrzygnęła ostatecznie o zajęciu miejsca w zawodach.

Zwycięzcy z I i II miejsca zostali zakwalifikowani do eliminacji wojewódzkich konkusru.

Nagrody ufundowali:

  • Dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Płocku
  • Urząd Miasta Płocka
  • Starostwo Powiatowe w Płocku

<< powrót do konkursów



 Copyright 2003 W.O.R.D. Płock  design by webdeveloper