O ośrodku
  Strona główna
  RODO
  Aktualności
  Organizacja Ośrodka
  Galeria
  Telefony, adresy ...
  Prawo
Egzaminy
  Zapisy
  Plac manewrowy
  Pojazdy
  Opłaty
  Zdawalność
  Skargi
  Wzorce pism
Szkolenia
  Rodzaje szkoleń
  Opłaty
  Terminy szkoleń
  Wzorce pism
  
BRD
  Kampanie
  Regionalne centrum BRD
  Wzorce pism
Linki
  Linki do stron

Strona główna WORD BIP
Szukaj
 
 

 Regionalne centrum BRD 


Regionalne Centrum BRD działające przy Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Płocku to bogato wyposażona sala audiowizualna na 40 miejsc (nagłośnienie, komputer z projektorem, odtwarzacz DVD/VHS wraz z telewizorem LCD 40', tablica itp.). Ponadto do dyspozycji korzystających oferujemy: symulator działania pasów bezpieczeństwa, rowerowy tor przeszkód, zestaw pomocy tematycznych oraz literaturowych.

Na cele związane z kształceniem dzieci i młodzieży w ramach wychowania komunikacyjnego w godzinach pracy WORD Płock sala udostępniana jest bezpłatnie, jednakże po wcześniejszym uzgodnieniu tematyki, zakresu, czasu, poziomu edukacyjnego itp. z Działem Szkoleń tel. (024) 267-53-86, lub Działem BRD tel. (024) 267-53-84.

Ponadto RC BRD:

  • organizuje konkursy z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym;
  • przeprowadza prezentacje i pokazy dotyczące wychowania komunikacyjnego;
  • wspiera organizację imprez o tematyce BRD (nagrody i upominki dla zwycięzców);
  • współpracuje z organizacjami działającymi na rzecz BRD;
  • zajmuje się bezpłatną dystrybucją elementów odblaskowych oraz pomocy dydaktycznych dla dzieci i młodzieży przygotowujących się do egzaminu na kartę rowerową.

Istnieje możliwość wynajecia sali szkoleniowej (wraz z niezależnym węzłem sanitarnym) na szkolenia komercyjne,w cenie 100 zł za godzinę lub 1000 zł za dzień szkoleniowy (g.7.00 - 19.00). Szczegółowe informacje pod tel. (024) 267-53-84 lub (024) 267-53-86. Copyright 2003 W.O.R.D. Płock  design by webdeveloper